Z-SCHOOL לימודי און ליין המוביל בישראל

לימוד מתמטיקה לילדים

אצלנו ב-Z SCHOOL , בית הספר הווירטואלי הגדול ביותר בישראל, תוכלו למצוא פלטפורמה מקוונת של לימוד מתמטיקה לילדים מרחוק בכל הגילאים. לרשותכם, מגוון רחב של שיעורי מתמטיקה אונליין המיועדים לילדים בבית ספר יסודי, לילדי חטיבות הביניים ולתמידי התיכון. בדומה לכל מקצוע ליבה אחר, גם במקצוע המתמטיקה אנו שמים דגש על איכות המורים וחווית הלמידה המקוונת, דבר המבטיח לילדיכם שיפור משמעותי במיומנויות המתמטיקה בהתאם לגילם ורמתם הלימודית. אצלנו, תוכלו ליהנות ממסגרת אופטימאלית ללימודי מתמטיקה מרחוק גם במתכונות של שיעור פרטי "אחד מול אחד" (מורה מול תלמיד/ה) וגם במתכונת של שיעורים קבוצתיים תוך מתן דגש על קבוצות לימוד קטנות של בין 4 עד 6 תלמידים בלבד בכל קבוצה.

שיעורי מתמטיקה אונליין ב Z-SCHOOL כל ההיתרונות

חסכון כספי משמעותי

בזמן שעלות של שיעור פרטי יכולה להגיע ל-150-200 ש"ח - אצלנו משלמים הרבה פחות, ויש אפשרות להוזיל עוד יותר בשיעורים קבוצתיים!

מערכת שעות מותאמת אישית

בZ-school נהנים ממגוון רחב של נושאי לימוד ועזרה במציאת המורה המושלם והתאמה אישית מירבית לצרכים של הילד שלך לכל הגילאים

המורים המנוסים ביותר

את עשרות המורים במאגר שלנו בחרנו בקפידה לאחר קבלת המלצות אישיות ואנחנו מקפידים לשמר את המורים ברמה הגבוהה ביותר בכל מקצוע!

מתנה לקבוצות למידה

הרכיבו קבוצה מעל 4 ילדים בכל נושא שתבחרו וקבלו שיעור ראשון קבוצתי חינם!

לימודי מתמטיקה לילדים בשיטת Z SCHOOL

שיטת הלמידה מרחוק שלנו מוכיחה את עצמה בכל אחד ממקצועות הליבה והיא מבוססת מצד אחד על המורים הטובים ביותר במקצוע הנלמד ומצד שני על התאמת תכני השיעור לרמת התלמיד/ה. במסגרת שיעורי מתמטיקה אונליין, אנו מאפשרים לכל תלמיד/ה ליהנות מחוויית לימוד מעצימה המשפרת באופן מתמיד את יכולות החשיבה המתמטית ובתוך כך מסייעת לו להבין בצורה הטובה ביותר את החומר הנלמד גם במהלך השיעור המקוון וגם במהלך השיעור הפרונטאלי בבית הספר.

לימוד מתמטיקה לילדים

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם המורה המתאים

ברוכים הבאים לZ-SCHOOL. לפניכם טופס מילוי פרטים פשוט וחוייתי להרשמה לשיעורים אונליין
נא למלא שם פרטי ומשפחה
נא למלא פרטים ליצירת קשר
נא למלא פרטים נוספים
בחרו אפרות למידה פרטית או בקבוצה

נבחרת מנצחת של מורים פרטיים למתמטיקה

לרשותנו, צוות מקצועי של מורים למתמטיקה שכל אחד/אחת מהם הינו בעל התמחות וניסיון בתחום ההוראה המקוונת. באופן זה, אנו מאפשרים לתלמידי המתמטיקה שלנו ליהנות מחוויית למידה מעשירה ומעצימה עם מטרה מרכזית: שיפור מתמיד של ההישגים הלימודיים במקצוע המתמטיקה בכל גיל. 

שיעורי מתמטיקה אונליין בהתאמה אישית

לימוד מתמטיקה לילדים ב-Z SCHOOL, מותאמים לגילם ורמתם של התלמידים, כאשר לכל תלמיד/ה, עומדת האפשרות לבנות לעצמו מערכת שעות מותאמת אישית על פי הזמן העומד לרשותנו במהלך היום שלאחר יום הלימודים בבית הספר. בנוסף, אנו שמים דגש על חווית למידה אפקטיבית תוך בקרה ומעקב באופן שוטף אחר מגמת השיפור של התלמיד.

חשוב לנו שתדעו: מערכת שיעורי מתמטיקה אונליין ב-Z SCHOOL , מותאמת ומיועדת גם לתלמידים הנדרשים לשפר את הישגיהם הלימודיים במקצוע המתמטיקה וגם לתלמידים המעוניינים לחזק את הצד המתמטי שלהם ומה שנקרא "לרוץ" עם תכני הלימוד מעבר לתכני הלימוד אותם הם לומדים במסגרת הבית ספרית.

שיעורים פרטיים במתמטיקה אונליין

לימודי הכנה במתמטיקה לקראת החטיבה והתיכון

אצלנו תוכלו למצוא מסגרת של שיעורים פרטיים במתמטיקה אונליין המיועדת גם לצרכי הכנה לקראת המעבר לחטיבה או התיכון, וזאת במסגרת קורסי מתמטיקה לילדים ובני נוער בגילאי 12-13 ו-15-16 בהתאמה. קורסי ההכנה שלנו לחטיבה או התיכון במקצוע המתמטיקה, מתקיימים במהלך חופשת הקיץ לקראת המעבר לחטיבה או לתיכון והם מקנים לכל משתתף את ההכנה האופטימאלית ביותר לקראת מבחני הקבצה במתמטיקה וכדומה.

חוויית למידה אפקטיבית תוך יצירת סביבת לימוד תומכת

שיעורי מתמטיקה אונליין ב-Z SCHOOL, מתקיימים לאורך כל ימות השנה גם במהלך חופשת החגים והחופש הגדול וכל זאת מתוך מגמה להקנות לכל תלמיד/ה את חוויית הלמידה הרציפה והאפקטיבית ביותר. בנוסף, אנו שמים דגש ייעודי על יצירת סביבת לימוד תומכת באמצעות תרגול מקוון המאפשר לכל תלמיד/ה לחזק את היכולות המתמטיות שלו בכל רגע נתון.

לימודי מתמטיקה לילדי הגן

אנחנו ב-Z SCHOOL  מאמינים שאין גיל לרכישת ידע מתמטי ולכן אנו מקיימים גם שיעורי מתמטיקה מקוונים גם לילדי הגן כחלק מקורסי הכנה לכיתה א'   וכחלק מעידוד למצוינות במתמטיקה כבר בגיל צעיר. קורסי המתמטיקה שלנו לילדי הגן מועברים באמצעות צוות מורים בעלי ניסיון בהנגשת חומר לימודי לילדים בגילאים צעירים, תוך תרגול אינטראקטיבי כיפי ומהנה. 

אם גם אתם רוצים לחזק את הצד המתמטי של ילדיכם וליהנות ממגוון רחב של יתרונות הנלווים לתחום הלמידה מרחוק, אנו מזמינים גם אתכם לצרף את ילדיכם לאחד ממסלולי הלימוד המקוונים שלנו במתכונת של שיעורים פרטיים "אחד מול אחד" (מורה מול תלמיד/ה) או במתכונת של שיעורים קבוצתיים עם דגש על קבוצות לימוד קטנות. 

בצד הכלכלי, תוכלו להבטיח לעצמכם חיסכון משמעותי בהשוואה לשיעורים פרטיים במקצוע המתמטיקה באופן פרונטאלי. אז למי אתם מחכים? עשו את החשבון הפשוט וגם אתם תבינו שלימודי מתמטיקה מקוונים לילדים זאת הדרך הנכונה, היעילה והמשתלמת ביותר לשיפור וחיזוק היכולות הלימודיות במקצוע המתמטיקה. 

 

למידע נוסף על לימוד מתמטיקה לילדים צרו עמנו קשר ונשמח לסייע

ברוכים הבאים לZ-SCHOOL. לפניכם טופס מילוי פרטים פשוט וחוייתי להרשמה לשיעורים אונליין
נא למלא שם פרטי ומשפחה
נא למלא פרטים ליצירת קשר
נא למלא פרטים נוספים
בחרו אפרות למידה פרטית או בקבוצה
דילוג לתוכן