Z-SCHOOL לימודי און ליין המוביל בישראל

לימוד אנגלית לילדים

אצלנו ב-Z SCHOOL, בית הספר הווירטואלי הגדול בישראל, תוכלו להסתייע במערכת שיעורי אנגלית לילדים ולהקנות לילדיכם את ידיעת השפה החשובה ביותר בעולם בהתאם לגילם ורמתם. שיעורי האנגלית שלנו מועברים באמצעות פלטפורמת ה-ZOOM על ידי המורים הפרטיים הטובים והמנוסים ביותר באנגלית, כאשר מערכת השיעורים המקוונים ניתנת להתאמה אישית לכל הגילאים, מגיל הגן, דרך בית הספר היסודי ועד לתלמידי החטיבה והתיכון. לימוד אנגלית לילדים בזום, בדומה לכל מקצוע לימוד אחר אצלנו, מאפשר לכם ההורים ליהנות ממספר יתרונות משמעותיים וביניהם: מסגרת לימוד אנגלית לילדים מבלי לצאת מהבית, וכמובן, חיסכון כספי משמעותי בהשוואה לכל מסגרת אחרת של שיעורים פרטיים באנגלית.

שיעורי אנגלית אונליין לילדים ב Z-SCHOOL כל ההיתרונות

חסכון כספי משמעותי

בזמן שעלות של שיעור פרטי יכולה להגיע ל-150-200 ש"ח - אצלנו משלמים הרבה פחות, ויש אפשרות להוזיל עוד יותר בשיעורים קבוצתיים!

מערכת שעות מותאמת אישית

בZ-school נהנים ממגוון רחב של נושאי לימוד ועזרה במציאת המורה המושלם והתאמה אישית מירבית לצרכים של הילד שלך לכל הגילאים

המורים המנוסים ביותר

את עשרות המורים במאגר שלנו בחרנו בקפידה לאחר קבלת המלצות אישיות ואנחנו מקפידים לשמר את המורים ברמה הגבוהה ביותר בכל מקצוע!

מתנה לקבוצות למידה

הרכיבו קבוצה מעל 4 ילדים בכל נושא שתבחרו וקבלו שיעור ראשון קבוצתי חינם!

לימודי אנגלית - חשיבות השפה

לפני שנעסוק בשיטת הלימוד הייעודית אותה פיתחנו ללימודי אנגלית מקוונים לילדים, חשוב לנו להתעכב מעט על חשיבות השפה האנגלית לנוכח היותה שפה בינלאומית בעלת חשיבות ונחיצות יומיומית עבור כל אחד ואחת מאיתנו מגיל קטן ועד בכלל. הצורך בידיעת השפה האנגלית בחיי היומיום, מחייב אותנו כהורים להקנות לילדינו את ידיעת השפה האנגלית והטמעתה כשפה שנייה, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

לימוד אנגלית לילדים

לימודי אנגלית לילדים בשיטת Z SCHOOL

שיעורי אנגלית לילדים באינטרנט הפכו בשנים האחרונות לאחד ממוצרי הלמידה המקוונת המבוקשים ביותר. אנחנו ב-Z SCHOOL, לקחנו את תחום לימוד אנגלית לילדים אונליין צעד אחד קדימה ופיתחנו שיטה ייעודית להעמקת הלמידה וביסוס ידיעת השפה בהתאם לגיל הילד ורמתו. השיטה הייעודית שלנו ללימודי אנגלית לילדים מבוססת על שיעורי אנגלית בזום לילדים תוך התאמת תכני הלימוד לגיל הילד ורמתו.

לימודי אנגלית און ליין לילדים - כל היתרונות

שיטת הלימוד הייעודית שלנו ללימודי אנגלית מקוונים, תאפשר גם להורים וגם לילדים, ליהנות ממגוון רחב של יתרונות לאורך כל הדרך, וביניהם:

  • שיעורי אנגלית בזום לילדים המועברים על ידי המורים הטובים והמנוסים ביותר
  • מערכת שיעורי אנגלית לילדים המותאמת אישית לגיל הילד ורמתו
  • שיעורי אנגלית מקוונים המיועדים לילדים בכל גיל, מהגן ובית הספר היסודי, דרך חטיבת הביניים ועד התיכון.
  • תכני לימוד המתמקדים בכל מיומנויות השפה: קריאה, כתיבה, דיבור והבנת הנשמע/נקרא
  • מערכת תרגול מקוונת לשיפור מתמיד של תהליך הלמידה והרחבת אוצר המילים באנגלית

בנוסף, השיטה המקוונת שלנו ללימודי אנגלית לילדים מאפשרת לכם ליהנות מכל היתרונות הנלווים ללמידה המקוונת כגון: חיזוק הלמידה מבלי לצאת מהבית, מערכת מותאמת אישית לצרכי התלמיד/ה והזמן העומד לרשותו לאחר יום הלימודים בבית הספר, וכמובן, חיסכון משמעותי בהשוואה למערכת שיעורים פרטיים פרונטאלית.

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם המורה המתאים

ברוכים הבאים לZ-SCHOOL. לפניכם טופס מילוי פרטים פשוט וחוייתי להרשמה לשיעורים אונליין
נא למלא שם פרטי ומשפחה
נא למלא פרטים ליצירת קשר
נא למלא פרטים נוספים
בחרו אפרות למידה פרטית או בקבוצה

מורים מקצועיים שעושים את ההבדל

במרכז שיטת הלימוד שלנו ללימודי אנגלית מקוונים לילדים, תוכלו למצוא נבחרת מובילה של מורים פרטיים המתמחים בתהליכי למידה של השפה האנגלית ובהעברת שיעורי אנגלית בזום. נבחרת המורים המובילה שלנו, היא זו העושה את ההבדל בין עוד שיעור פרטי באנגלית לבין העמקת ידיעת השפה וביסוסה כשפה שנייה אצל כל ילד/ה בכל גיל.

לימודי אנגלית לילדים

מערכת לימוד מקוונת המותאמת אישית לצרכי התלמיד/ה

אנחנו ב-Z SCHOOL מודעים היטב לסדר היום התובעני שלכם כהורים, ולכן, אנו מאפשרים לכם ליהנות ממערכת לימודי אנגלית אונליין לילדים בהתאם לזמן הנוח ביותר לכם ולהם. מערכת זו ניתנת לשינויים בהתאם לצרכי הילד/ה והיא מיושמת גם במסגרת שיעורים פרטיים במתכונת של "אחד על אחד" (מורה מול תלמיד) וגם במתכונת של שיעורים קבוצתיים תוך מתן דגש על קבוצות קטנות ורמת לימוד אחידה.

מעבר לכך, אנו מעמידים לרשות הילדים מערכת תרגול המאפשרת לכם לבצע מטלות שונות הקשורות לתכני הלימוד באנגלית ובתוך כך לשפר באופן מתמיד את מיומנות השפה שלהם בכל רגע נתון.

הצטרפו עוד היום לאלפי ילדים שכבר לומדים אנגלית בשיטת Z SCHOOL

אנו מזמינים גם אתכם, הורים וילדים כאחד, להכיר מקרוב את מערכת הלימוד שלנו ללימודי אנגלית אונליין וליהנות מכל היתרונות ההופכים אותנו לבית הספר הווירטואלי הגדול ביותר בישראל. לימודי אנגלית לילדים בזום באמצעותנו, תאפשר גם לילדיכם לשפר באופן מתמיד את ידיעת השפה האנגלית ולשכלל את מיומנויות השפה השונות. הירשמו עוד היום למערכת המקוונת שלנו ללימודי אנגלית בזום וגם אתם תוכלו להעניק לילדיכם את חוויית הלמידה הטובה והנכונה ביותר בדרך לידיעת השפה הבינלאומית החשובה ביותר לעתידם.

למידע נוסף על לימודי אנגלית לילדים אונליין צרו עמנו קשר ונשמח לסייע

ברוכים הבאים לZ-SCHOOL. לפניכם טופס מילוי פרטים פשוט וחוייתי להרשמה לשיעורים אונליין
נא למלא שם פרטי ומשפחה
נא למלא פרטים ליצירת קשר
נא למלא פרטים נוספים
בחרו אפרות למידה פרטית או בקבוצה
דילוג לתוכן