Z-SCHOOL לימודי און ליין המוביל בישראל

שיעורים פרטיים ברשת זה Z-SCHOOL

Z-school – להשקיע בילדים שלך בעזרת שיעורים פרטיים אונליין מהמורים המנוסים ביותר – בלי לשלם הון על השיעורים, בלי אינספור תיאומים ובלי להפוך לנהג מונית (הכל מהזום!)

הצטרפו עכשיו לאלפי הורים שמעניקים לילדים שלהם חינוך מושקע ויחס הכי אישי שאפשר במגוון עצום של מקצועות לימוד ולכל הגילאים!

בz-school  תוכלו לסגור פערים, בחיזוק הלמידה וההעשרה,
במחירים נוחים ובלי להתפשר על המקצועיות.

מה אתם מקבלים בZ-school?

חסכון כספי משמעותי

בזמן שעלות של שיעור פרטי יכולה להגיע ל-150-200 ש"ח - אצלנו משלמים הרבה פחות, ויש אפשרות להוזיל עוד יותר בשיעורים קבוצתיים!

מערכת שעות מותאמת אישית

בZ-school נהנים ממגוון רחב של נושאי לימוד ועזרה במציאת המורה המושלם והתאמה אישית מירבית לצרכים של הילד שלך לכל הגילאים

המורים המנוסים ביותר

את עשרות המורים במאגר שלנו בחרנו בקפידה לאחר קבלת המלצות אישיות ואנחנו מקפידים לשמר את המורים ברמה הגבוהה ביותר בכל מקצוע!

מתנה לקבוצות למידה

הרכיבו קבוצה מעל 4 ילדים בכל נושא שתבחרו וקבלו שיעור ראשון קבוצתי חינם!

אצלנו ב-Z SCHOOL, בית הספר הווירטואלי הגדול ביותר בישראל, תוכלו להסתייע בפלטפורמת למידה מקוונת עם נבחרת מובילה של מורים מקצועיים ומנוסים בכל מקצועות הלימוד האפשריים ובתוך כך להעניק לילדיכם את המסגרת הנכונה לקבלת שיעורים פרטיים ברשת.

לרשותנו, היצע גדול של שיעורים פרטיים בזום המועברים במסגרת מערכת שעות מותאמת אישית לכל תלמיד/ה, תוך חיסכון כספי משמעותי עבורכם ההורים ותוך יצירת חווית למידה אופטימאלית עבור הילדים. פלטפורמת הלמידה המקוונת שלנו, מותאמת ומיועדת גם לתלמידי בתי הספר היסודיים, גם לתלמידי החטיבה וגם לתלמידי התיכון, והיא מיושמת במסגרת שיעורי זום פרטיים (אחד על אחד) או במסגרת שיעורי זום קבוצתיים למספר מצומצם ומוגבל של משתתפים בכל שיעור. 

שיעורים פרטיים בזום לילדים

שיעורים פרטיים ברשת - כל היתרונות

תחום הלמידה מרחוק אומנם נכנס לתוך חיינו מתוך אילוץ במהלך תקופת הקורונה, אך הוא בהחלט מגלם בתוכו מספר יתרונות משמעותיים ההופכים אותנו לאמצעי למידה אידיאלי לעידן המודרני בו אנו חיים, וביניהם:

  • יכולת למידה מכל מקום ובכל רגע נתון
  • פעילות למידה ממוקדת ללא הסחות דעת
  • נוחות מרבית לתכנון זמן הלמידה
  • למידה באמצעות מסכים המיישמת בפועל את עיקרון הלמידה: "חנוך לנוער על פי דרכו"

בנוסף ליתרונות המרכזיים של הלמידה מרחוק, אצלנו ב-Z SCHOOL, תוכלו ליהנות ממספר יתרונות ממוקדי מטרה בכל הנוגע לחיזוק הלמידה אצל ילדיכם באמצעות שיעורים פרטיים ברשת, וביניהם:

  • עשרות מורים מנוסים בכל מקצועות הלימוד לתלמידי היסודי, החטיבה והתיכון
  • ממערכת שעות המותאמת אישית לכל תלמיד/ה בהתאם לצרכיו הלימודיים ושעות הלימוד הרצויות
  • קבוצות לימוד קטנות לצד אפשרות לקיום שיעורי פרטי אחד על אחד
  •  חיסכון כספי משמעותי בהשוואה לעלות שיעור פרטי פרונטאלי

לרשותכם, 2 מסלולי תמחור לשימוש בפלטפורמת הלמידה המקוונת שלנו:

מסלול 1: שיעור פרטי מרחוק במתכונת של "אחד על אחד"

מסלול 2: שיעורים פרטיים בזום בקבוצות קטנות

בשני המסלולים, המחירים שלנו מבטיחים לכם חיסכון כספי משמעותי בהשוואה לכל מסגרת של שיעורים פרטיים פרונטאליים, כאשר המסלול הקבוצתי שלנו מאפשר לכם להוזיל עוד יותר את העלויות ולהבטיח לילידכם את התוצאות הרצויות. יחד עם זאת, ישנם מקרים בהם אנו בהחלט ממליצים לכם לקיים מספר שיעורים פרטיים בזום במתכונת של "אחד על אחד" (מורה פרטי מקוון מול תלמיד/ה), על מנת לבחון את צרכי הלימוד ולהקנות לתלמיד/ת את הבסיס הלימודי הטוב ביותר לקראת השיעורים הפרטיים הקבוצתיים.

אנו מזמינים גם אתכם, הורים וילדים כאחד, להכיר מקרוב את פלטפורמת הלמידה המקוונת שלנו וליהנות מכל היתרונות בדרך לשיפור ההישגים הלימודיים.

השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם עם המורה המתאים

ברוכים הבאים לZ-SCHOOL. לפניכם טופס מילוי פרטים פשוט וחוייתי להרשמה לשיעורים אונליין
נא למלא שם פרטי ומשפחה
נא למלא פרטים ליצירת קשר
נא למלא פרטים נוספים
בחרו אפרות למידה פרטית או בקבוצה

שיעורים פרטיים בזום לחיזוק הלמידה

פלטפורמת הלמידה המקוונת שלנו, נועדה בראש ובראשונה לצרכי חיזוק הלמידה והיא משמשת כחלופה מודרנית לשיעורים הפרטיים במתכונת הקלאסית במסגרתה התלמיד הנעזר במורה פרטי/ת נדרש להגיש לביתו או לחילופין לארח את המורה בבית התלמיד/ה. חיזוק הלמידה באמצעות שיעורים פרטיים בפלטפורמה שלנו, אינה מצריכה אתכם לצאת מהבית והיא מיושמת במלואה באמצעות טכנולוגיית ה-ZOOM אליה נחשפנו כולנו במהלך תקופת הקורונה.

שיעורים פרטיים ברשת לכל תלמיד בכל גיל

אנחנו ב-Z SCHOOL , מקיימים שיעורים פרטיים ליסודי, לחטיבה ולתיכון כאחד, ובתוך כך, אנו מאפשרים לכל תלמידי ישראל מכיתה א' ועד יב', להסתייע בפלטפורמה המקוונת שלנו כאמצעי לימודי פרקטי וממוקד לחיזוק הלמידה ושיפור ההישגיים הלימודיים בטווח הזמן הקצר בכל מקצוע נדרש. רק אצלנו תוכלו למצוא מערכת של שיעורים פרטיים לילדים ביסודי לצד מערכת של שיעורים פרטיים לילדים בחטיבה ובני נוער בגיל התיכון.

קורסים אונליין לילדים

כל המורים הטובים ביותר כבר כאן

על מנת לאפשר לילדיכם את מסגרת הלמידה מרחוק המטיבה ביותר, ריכזנו עבורם את המורים הפרטיים המנוסים והטובים יותר בכל תחום לימודי כזה או אחר. כל המורים שלנו נבחרו בקפידה והם עומדים לרשות ילדיכם בהתאם למערכת השעות המותאמת באופן אישי עבורם.

למה לשלם יותר אם אפשר לקבל תוצאות זהות ואף טובות יותר בהרבה פחות כסף?

שיעורים פרטיים ברשת מוצעים לכם ההורים במחירים נוחים ונמוכים באופן משמעותי מעלות שיעור פרטי פרונטאלי בביתכם או בבית המורה. כך שמעבר לנוחות הנלווית למערכת שיעורים פרטיים בזום, הלמידה מרחוק באמצעות הפלטפורמה המקוונת שלנו, תאפשר לכם לחסוך כסף בכל הנוגע להוצאה עבור שיעורים פרטיים ובצד השני של המטבע לא לוותר על קבלת תוצאת הלמידה הרצויות.

למידע נוסף צרו עמנו קשר ונשמח לסייע

ברוכים הבאים לZ-SCHOOL. לפניכם טופס מילוי פרטים פשוט וחוייתי להרשמה לשיעורים אונליין
נא למלא שם פרטי ומשפחה
נא למלא פרטים ליצירת קשר
נא למלא פרטים נוספים
בחרו אפרות למידה פרטית או בקבוצה
דילוג לתוכן